Randmeliigeses esinevad valud. 22.04.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on juba nüüd päris pikalt esinend randmepiirkonnas valud mis on igapäevased.
Kui liigutan on valud suuremad aga esinevad ka mitte midagi tehes kui käeasend on tavaseisundis ning vahest need suunduvad randmest edasi sõrmepiirkonda.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kui tabletravi enam soovitud tulemust ei anna, siis soovitan elektriravi - www.laineravi.ee (laseravi või ultraheli).
Lisaks proovida tugevdada rannet - https://www.youtube.com/watch?v=5o38j28wx70

Priit Ailt