Suguhaigused 116 teemat   191 postitust foorumis

Lisa vastus

kas vibraatoriga võib suguhaiguse saada?

Autor: sirli kuusk 21.02.11 08:46

olime naisega vahekorras,kasutasime sama vibraatorit,pärast kui tema oli seda kasutanud,pesin seda paar minutit kuuma vee all!ja siis kasutasin ise alles!pärast seda paar päeva hiljem tuli tupe välisseinale paistetus,sügelus ja punetus,hakkas tugev voolus ja lõhn ei olnud kah meeldiv,voolus on nagu keefir,siuke tükkis,väga ebameeldiv!mis see on ja mis ma peaksin nüüd tegema?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Diana   17.03.11 17:50

Mina olin oma mehega vahekorras ja kasutasime sammuti lisaks vibraatorit. Hakkasin vahetult peale seksi sügelema, kipitama.. pikk jutt. Lõpuks selgus, et mees oli olnud nädal enne naisega, kes väga oma pükse jalas hoidnud ei ole ja sealt saime mingisuguse seene. Mine arstile, saad nädalaks tupekuulid ja tabletid ja saab asi korda ja suuna sammuti ka oma partner arsti juurde!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kuum tibi   11.08.14 22:05

Mure selline et olin oma hea sõbraga ja ta kasutas sama vibraatorid teise naise peal enne mind.aga nüüd eile üks kutt vägistas suht mind ilma kummita tegi aga sisse ei lasknud pauku ja ma ei. Julge arstile kontrolli minna aga kyidas ma saaks ise aru kas mul on suguhaigused oleks tänulik kui vastaksite.aitäh

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: vastuseks kuumale tibile   21.08.14 20:08

Peaksid 100% kindlalt minema arsti juurde ja ka politseisse. Vägistamine ei ole okei mitte kunagi, mitte mingil juhul ega olukorras. Ära tunne ennast piinlikult.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada