Stress 989 teemat   1 318 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas sellest piisab?

Autor: küsija 13.09.10 15:13

Kui ära süüa 50 tbl seroqueli koos alkoholiga, kas siis on kindel minek?...või on võimalus, et jään ikkagi elama?...Ja kas oleks soovitav veel mingeid uinuteid kõrvale võtta või on seroquel ise piisavalt uinutava toimega, et valutult ja piinadeta lahkuda?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kliinik.ee   14.09.10 11:15

Soovitame teil mure korral helistada usaldustelefonil 126.
Võite ühendust võtta ka psühholoogi või psühhiaatriga. Oma küsimuse saate tasuta esitada dr Jüri Ennetile siin http://www.kliinik.ee/psuhhiaatria/id-7/noustamine
Samuti saate ühendust võtta oma perearstiga, kes oskab teile nõu anda. Vajadusel oskab perearst soovitada sobivat psühholoogi või psühhiaatrit, kes aitaks teie murele lahendust leida.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: täpselt sama küsimus   29.09.11 17:18

kas keegi teab, mida ja kui palju manustama peab, et turvaliselt ja kindlalt surra?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: diana martin   01.10.11 13:09

elu on sulle kingitus,nii rasket koormust sulle ei anta kanda, mis oleks sulle yleolematu.see pole minu väljamöeldis vaid see looduse poolt paikka pandud.surm pole lahendus vaid teed lähedastele haiget.kas meeldib sul niimodi hauas puhata.köige paremat sulle.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: zett kink   17.10.11 17:45

kingitus võib-olla jah...aga ma pole seda kingitust endale palunud.....keegi võib mulle ka vana pastlapaari kinkida - see ei tähenda, et ma seda igavesti alles peaksin hoidma ja ära visata ei tohi

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada