Stress 989 teemat   1 318 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere armsad inimesed! Ma kirjutan enda kogemusest ...

Autor: jälle vissis mutt 31.08.08 12:29

Tere armsad inimesed!
Ma kirjutan enda kogemusest nüüd. Olen Paroxetini võtnud 15 kuud ja nüüd võõrutan, st olen kogust vähendanud tasapisi poolele tabletile ülepäeva. Ja kuigi olen äärmiselt tasapisi võõrutusega tegelenud, siis tervis on ikkagi ÄÄRETULT SITT (vabandust väljenduse eest). Pea käib ringi ja iiveldab. Sellepärast ma soovitan Teile, kallid kaaskodanikud...kui vähegi võimalik, ärge hakake retseptiga antidepressante tarvitama...püüdkse vähegi naistepuna kapslite, etrvislike eluviiside või mille iganes looduslikuga hakkama saada. See vüürutus on juba, ma ütlen.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: D   09.11.11 20:24

Ka jube olla, aga mõtlen siin, et kas pole midagi, mis neid vaegusi leevendaks, et kui ma nüüd nt naistepuna hakkaks võtma, kas võiks olla natuke parem ja ehk edaspidi sellest võõrutamine pole nii raske? Või ei tohi?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eve   10.11.11 12:48

olen täpselt sama jama Paroxetini võõrutamisel üle elanud....ostsin abiks BeCalmi....see nagu natuke leevendas nähte.....aga jah - Paroxetini peab küll mulle relv meelekohal sisse söötma, vabatahtlikult ei võtaks ma seda enam kunagi....isegi vihavaenlasele ei soovitaks....praegu tarvitan esimest kuud Mirtasapini - esialgu tegi väga uimaseks, aga nüüd pole väga viga. Muide - Paroxetinil pidadagi AD-st kõige rohkem kõrvalnähte olema.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to Eve   23.11.11 17:55

Miks võtad seda Mirtasapini?Kas sul enesetapumõtted ja depressioon?Palju võtad, kas 30 või 15 mg? Ja kas rahustit ka võtad?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eve   28.11.11 07:57

Depressioon (enesetunde järgi raske....kuigi jah - vetsu ikka lähen ja voodisse veel häda ei tee, aga võin päevad läbi telekat jõllitada ja megasügav masendus on)....ärevus, enesetapumõtted on juba aastaid (võiks öelda et nii kaua kui end mäletan, aga viimasel ajal pidevalt)....Mirtasapini võtan 30 mg, aga üldiselt tundub, et see kohe üldse ei mõju depressiooni ja ärevuse vastu, küll tekitab suure söögiisu, tõstab vererõhku ja tekitab nn "rahutute jalgade" sündroomi

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eve   28.11.11 07:57

xanaxit võtan ka

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada