Halb enesetunne hommikuti - madal veresuhkur? 28.11.12 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,

minu selline mure, et aeg-ajal hommikuti ärgates, vahel ka kest ööd, hakkab mul halb, olen kaetud külma higiga, värisen, ajab oksendama, lööb kõhu lahti ja minestan ära ja kehatemperatuur on alla 36.
Olen põdenud a-hepatiiti ja käinud ka endokrinoloogi juures ning ultrahelis, aga midagi pole avastatud.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie lühikese kirja põhjal ei oska ka mina midagi avastada. Vaevused on sellised, mis võiksid sobida nii paanikahäirele, seedetraktihaigusele või hoopis näiteks epilepsiale. Veresuhkur 4,2 mmol/l pole madal, vaid on täiesti normaalne. Endokriinhaigusele Teie vaevused tõenäoliselt ei viita.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.