Kolmas nibu 30.11.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Ma sündisin 3 nibuga ja kolmas nibu eemaldati 15 aastat tagasi ja nüüd on see tagasi. Kui tihti seda juhtub ja millise arsti juurde ma peaks pöörduma. Ma Elan nyyd Austraalias.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui nibu eemaldati, siis ei julgeks seda uuesti tekkinud moodustist nibuks nimetada. Pöörduma peaksite üldkirurgi poole. Eemaldamise järgselt peaks preparaati uurima histoloogiliselt.