Turse oeale endooroteesirimist põlvele 11.02.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.14.07.2019 tehti pareme põlve endpproteseerimine.04.02.2020 tehti ka nn.manipulatsioon.Sest jalg ei toimi normaalselt .Peale seda on liikumine ikkagi valulik.Teen kõiki ette nähtud harjutusi.Kui tunnen teravat valu lõpetan.Põlv on pidevalt kuum.Aitab veidi kui panen külma.Pidev valu luudes.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist ortopeedilise probleemiga. Mina olen üldkirurg ja selles küsimuses ei pea end eksperdiks. Manipulatsioonist möödas 1 nädal - ei kujuta ette, milles see seisnes. Peaksite need küsimused esitama Teid opereerinud ortopeedile - tema teab, mis oli enne operatsiooni, kuidas kulges operatsioon ja mida võib oodata peale operatsiooni. Üldjuhul peaksid probleemid pool aastat peale operatsiooni olema möödas.