Põlve valu trauma tagajärjel 17.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere Lõin eelmisel esmaspäeval 10.01.22 Põlve vastu WC-poti ära. esialgu ei saanud aru, et miskit viga. Tunni kahe möödudes ei saanud põlvele toetuda ja oli paistes ja sinine . Nüüd on ikka veel vähe paistes ja sinine ümberringi ja teeb valu nii kõndides kui ka toetudes põlvele.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ühinen Soome tohtri soovitusega, kuigi raske uskuda, et sellisest löögist võiks luuvigastus tekkida. Pehme koe vigastust tavaröntgenis näha ei ole. Iga trauma nõuab paranemiseks aega.