polve valud 15.01.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

sain teada,et mul liigespilude madaldumine-algva artroosi tunnusena haigus. mida ma nyyd tegema pean? kas see on eluaegne,olen alles 28a

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite nõu pidama ortopeediga. Oluline on, kas tegu on süsteemse protsessiga või ainult probleemiga ühes liigeses, lähenemine oleks erinev. On olemas ka rohud artroosi arenemise pidurdamiseks.