poletik 23.02.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!Mul oli nadal tagasi polve artroskoopia.Nimelt mul oli kohre kahjustus,kukkumise tagajarjel.Lihviti kohre pinda.Mul oleks selline kusimus,et kas peale sellist operatsiooni voib alkoholi tarbida?Ja kui suur on toenaosus,et alkoholi tarbimise tagajarjel tekib polve poletik?Mulle anti ka poletiku vastaseid tablette,mida pean votma nadal aega.Arst ise ei utelnud midagi muidu alkoholi kohta...Ei osanud kusida ka...

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peale operatsiooni soovitan 1 kuu olla ilma alkoholita. Tõenäosus, et midagi juhtub, on küllalt väike, aga on siis tarvis mängida tulega.