torked jalgades 01.12.17 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Torked jalgadesse ja säärtesse, eriti istudes ja pikali olles. Nüüdseks ka kätesse ja kõhule, kõige õrnem koht aga suur varvas, mis paneb võpatama ja öösel ärkama.Pisikesi veresooni jalgadel näha, suuri komusid pole.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Arvan, et kõik need kaebused ei ole ühest ja samast asjast - eriti, kui suure varba valu on nüüd alles lisandunud. Palun minge ennast uuesti perearstile näitama - eriti kui see valutav varvas juhtub olema punetav või mingi väikese haavandiga.

Tervitades,
Veronika Palmiste