Vaktsineerimine trombiga 23.10.21 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 44.korduvtromboos üle 10.a. lisaks aneemia,ning emaka müoom
Kui mõtekas on sellel juhul vaktsineerimine?
Arstid keelduvad andmast tõendit,et tervislikel põhjustel vaktsineerida ei saa

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Antud kaebused ei ole COVID-19 vastu vaktsineerimise vastunäidustus, seega kindlasti vaktsineerige.
Pigem on ohtlik Teie jaoks põdeda COVID'it. mis võib muuta hüübivussüsteemi ettearvamatuks.
Olen nõus Teid nõustanud arstidega - Teile ei saa anda tõendit vaktsineerimise vastu.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg