Lööve 02.12.23 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Tere, sügelus ja lööve algas peaaegu kuu aega tagasi. Proovinud olen sügeliste vastast ravi, kuid see ei ole hetkel toiminud. Allergia rohte tarvitan ja see võtab sügelust vähemaks, aga ei kujuta ette mis see olla võib. Elukaaslasel on samamoodi aga lihtsalt löövet vähem. Tema käis nahaarsti juures ja sealt soovitati sügeliste ravi. Selle tegime mõlemad läbi aga kahe nädala jooksul peale seda ravi pole paremaks läinud vaid hoopis hullemaks. Meil on kodus koer ja kui ta voodisse tuleb või talle pihta minna(pai teha) läheb veidi hullemaks, võibolla mõtleme ise üle aga kas võib ka asi koeras olla? Tõesti ei oska enam midagi teha, äkki on teil midagi soovitada?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vist juba vastasin, tuttav pilt. Kahtlustan nahamädanikku, vajalik suukaudne ja paikne antibakteriaalne ravi. Perearst vaatab üle ja kirjutab ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi