Ida-Tallinna keskhaigla keelab suitsetamise

Ida-Tallinna keskhaigla keelab suitsetamise

Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) keelab alates 1. septembrist haigla territooriumil tubakatoodete kasutamise. Uus kord kehtib nii patsientidele, rentnikele kui haigla töötajatele.

Ida-Tallinna Keshaigla töökeskkonna teenistuse juhataja Sally Maripuu sõnul on haigla territooriumil suitsetamise keelustamise strateegiliseks sõnumiks hoolimine enda ja kaastöötajate tervisest ja soov olla eeskujuks patsientidele. „Tervist edendava asutusena toetame ja motiveerime suitsetamisest loobujaid, “ sõnas Sally Maripuu.

Suitsetamisest loobuda soovijatele pakub Ida-Tallinna Keskhaigla abi nõustamisega. Hetkel töötab haiglas kolm suitsetamisest loobumise nõustajat. Nõustamisele pääseb perearsti saatekirjaga või Ida-Tallinna Keskhaigla arsti saatekirjaga tasuta.

„Suitsetamisest loobumiseks on erinevaid meetodeid, alates plaastritest ja lõpetades koolitustega. Nõustamiste käigus proovime leida igaühele sobivaima lahenduse, “ sõnas Ida-Tallinna Keskhaigla suitsetamisest loobumise kabineti nõustaja Krista Tutt.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada