Ida-Tallinna keskhaigla juures muutub parkimine tasuliseks

Ida-Tallinna keskhaigla juures muutub parkimine tasuliseks

4. märtsist muutub parkimiskorraldus Ida-Tallinna Keskhaigla Ravi tänava üksuse territooriumil. Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku kõrval ja silmakliiniku taga asetsevad parklad muutuvad tasuliseks parkimisalaks.

Koostöös OÜ Europark Estoniaga viib Ida-Tallinna Keskhaigla läbi põhjaliku muudatuse Ravi tn 18 parkimiskorralduses. „Muudatuse eesmärgiks on tagada parkimiskohtade olemasolu haigla patsientidele, külalistele ja töötajatele Ravi tänava üksuse territooriumil. Nüüdsest on patsientide jaoks loodud parkimise võimalus ka Silmakliiniku taha, kuhu varem pääses ainult haigla lubadega,“  ütles Ida-Tallinna Keskhaigla majandusteenistuse juht Signe Roos.

„Parkimiskorraldajana teeme kindlasti kõik endast sõltuva, et üleminek uuele korrale haigla territooriumil oleks klientidele võimalikult mugav ja vähe segadust tekitav. Parkimisalal on igapäevaselt parkijaid juhendav klienditeenindaja ning meie valvetelefon vastab kolmes keeles ööpäevaringselt,“ lisas OÜ Europargi esindaja Karol Kovanen.

Haigla külastajatel ja patsientidel on alates 4. märtsist võimalus oma sõiduk parkida haigla territooriumile kaardil näidatud alale. Naistekliiniku parklasse pääseb Hospidali ja Ravi tänavalt, Silmakliiniku taha saab sõita Juhkentali tänava kaudu.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada