Ida-Tallinna keskhaigla Magdaleena üksuses muutub parkimine tasuliseks

Ida-Tallinna keskhaigla Magdaleena üksuses muutub parkimine tasuliseks

Seoses parkimise ümberkorraldusega Ida-Tallinna keskhaiglas muutub alates 3. juunist 2010 parkimiskorraldus Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuse (Pärnu mnt 104) territooriumil. Magdaleena polikliiniku ja haigla territoorium muutub külastajatele ja patsientidele avatud tasuliseks parkimisalaks.

Haigla teiste üksuste juures - Ravi tänaval, Järvel ja Tõnismäel jääb parkimiskord praegu endiseks.

Seoses uue parkimissüsteemi korraldusega koos partnerettevõttega AS Ühisteenused viib Ida-Tallinna Keskhaigla läbi põhjaliku muudatuse parkimiskorralduses. "Muudatuse
eesmärgiks on kindlustada ladus juurdepääs haigla patsientidele, külastajatele ja töötajatele Ida-Tallinna Keskhaigla erinevate üksuste juurde," ütles Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse liige Kuldar Kuremaa.

Esimeses etapis rakendub uus kord Magdaleena üksuse territooriumil, mis muudetakse tasuliseks parkimisalaks külastajatele ja patsientidele alates 3. juunist 2010. Külastajatel ja patsientidel on võimalik oma auto parkida haigla territooriumile kaardil näidatud alale. Vaata kaarti.

Seoses parkimiskorralduse muudatusega paigaldatakse Magdaleena üksuse territooriumile uut parkimiskorda reguleerivad liiklusmärgid ja kaks parkimispileti automaati. Külastajad saavad parkida 15 minutit tasuta. Selleks tuleb märkida aeg parkimiskellal või kirjutada pabersedelile parkimise alustamise kellaaeg ning asetada auto armatuurlauale, nähtavale kohale. Esimesed 2 tundi maksab parkimine 10 krooni. Iga järgnev tund on samuti 10 krooni. Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Puuetega inimestele on parkimine Magdaleena üksuse juures tasuta.

Kui parkijal on sõlmitud teenuse leping mobiilsideoperaatoriga, saab parkimise eest tasuda mobiiltelefoniga. M-parkimisala tähistus on P10.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada