valud kõhus 30.11.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 24 aastane neiu hetkel Tallinnas. Minu mure seisneb selles, et
> aeg-ajalt tunnen valusi kõhus, mis on tugevam just paremal pool ja
> vahel on sellised imelikud torked. Tahaksin teha uuringud. Kuhu
> soovitate pöörduda. Perearst on kaugemal ja seega võib olla see
> tasuline uuring.
>
> Ette tänades,

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ägeda valu korral on igaühel võimalik pöörduda kas ise või kiirabiga valvavate haiglate erakorralise meditsiini osakonda, kus tehakse vajalikud uuringud ja korraldatakse vastav ravi. Teine võimalus on pöörduda tasulisse arsti vastuvõttu (kas günekoloog, kirurg või uroloog). Tasuliste vastuvõttude kohta peaks saama infot internetist.
Ülo Zirel