Mida teha? 22.04.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen 19 aastane neiu. Paar päeva tagasi olin oma parneriga kaitsmata vahekorras. Kuna on püsipartner siis ei`ole vahendeid kasutanud. Kõik oli nagu hästi aga nüüd paar päeva hiljem tuleb uriini asemel verd ja koguaeg on vajadus wc käia. pissimis ajal on väga valus.. iga natukese aja tagant pean käima ära kuigi välja tuleb ainult verd. Mis viga? ei oska midagi ette võtta?

Loodan et oskate aidata...

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tõenäoliselt on tegemist ägeda põletikulise protsessiga Teie urogenitaaltraktis (põiepõletik näiteks) ja Te peaksite küll kiiremas korras pöörduma arsti vastuvõtule.