Mis see küll on? 18.08.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et ma olen alles 12 aastane, kuid mul on juba mitmendat aastat selline probleem, et mul tuleb aluspükstesse iga päev mingit valget eritist. Muidu midagi ei valuta, kuid ma ei tea kas selline nähtus iseenesest on normaalne. Oma emale pole ma julgenud sellest rääkida, ja kas on võimalik, et kui sellepärast ei saa ma iialgi lapsi? Selline lugu hakkas mul umbes 10-11 aastaselt ja kestab siiamaani. Ma arvan, et selle võis põhjustada Fa seep millega ma ennast pesin ja siis hakkas tagumikust kipitama. Peale seda ongi mul selle valgevärgi jama. Palun aidake! Ma ei oska kellegiteisepoole pöörduda.

Aili

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ikkagi tuleks julgus kokku võtta ja pöörduda kas naistearsti või naha-ja suguhaiguste arsti vastuvõtule. Ilma haiguskollet nägemata ei saa ükski arst midagi soovitada.