mul ei seisa 22.11.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

probleem selles et mul ei seisa proovisin isegi viaagrat nuta või naera ei midagi kus on meeste arste ma tahaks teha analüüse palun abi mul on tõsine mure
vanasti oli kõva kui kivi nüüd ei midagi ma olen alles 27 ja kas tõesti juba võin olla impotent ABUA PLIIS ette tänades berni

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere Berni. See, et Viagra ei ole kohe aidanud ei tähenda veel midagi. Olen kindel et teile saab aidata. Tulge meie kliinikusse Tallinnas või Tartus. Infotelefoonid 53 31 8008, 731 8008. Räägime pikemalt, paneme diagnoosi, pakkume lahendusi. . Vladimir