jalg 03.12.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

tere.
olen 27 aastane mees. aasta tagasi läks mul parema jala hüppeliiges paiste ja käimine muutus valulikuks. see ei juhtunud mingi trauma tagajärjel, vaid lihtsalt .
paistetus ja valu ei ole siiamaani järele andnud. lisaks kandus valu ja paistetus edasi teise varbasse, mis valutab isegi rohkem, kui hüppeliiges. lisaks on hakanud samasugused sümptomid nüüd avalduma ka teisel jalal (paistetus, valu). olen käinud reumatoloogi vastuvõtul, aga siiamaani ei ole mingit abi saanud. kas tegu on üldse reumatoloogilise probleemiga, või peaks pöörduma mõne teise spetsialisti juurde.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

tere!
Kindlasti on siin tegu reumatoloogilise probleemiga. Pöörduge kohe reumatoloogi poole tagasi.