Põlv ja käsi 04.04.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et põlv on haige. Mingit traumat pole olnud, aga nädal aega on valus kui kükkitan, istudes jalg 90 kraadi all olla ei saa,istudes ja püsti tõustes annab ka tunda ja kui jalga õhus sirgeks ja kõveraks painutan käivad nagu vaiksed krõpsud läbi ja valus on.
Ja siis on juba aasta mind vaevanud käsi, täpsemalt käevars küünarnukist üleval pool. Võiks öelda, et täpselt keskel (õlast ja küünarnukist). Probleem on selles, et teatud liigutustel käib valu läbi, nt kui mingit riideeset ülepea võtta. Mina ise olen 24 aastane, normaal kaalus. Aga vahepeal on tunne, et olen juba vana, sest mitmest kohast valutab:)) Ja veel üks asi, nimlt on plaan pisiperet luua.
Palun andke nõu,
Annika

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Põlve võiks ikka arstile näidata!
Pisipere loomisel ainult palju edu!