liigesepõletik 29.06.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

millest on liigesepõletik tingitud?Jalg on paistes ja punane,kuidas ravida?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Liigespõletikke on väga erinevaid. Õieti välja näeb liigespõletik sama, kuid põhjused ja ravi on sageli väga erinevad. Kui teil on liiges paistes ja punane, siis pöörduge otsekohe arsti poole. Varajane ravi on väga oluline.