Valu jalalabades ja krambid 30.10.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Mure ongi pidevalt valutavate jalalabadega. Öösiti tekivad krambid, varbad kuumavad. Eriti raske on olukord nüüd kui hakkasin kandma saapaid, lahtiste toakingadega on probleem väiksem. Mis võiks olla selle häda põhjus ja mis aitaks?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Siin pole võimalik vastata, kui ei tea rohkemat informatsiooni teie kohta.
Olete mees või naine? Kui vana? Mis haigusi põete, mis ravimeid võtate? Mis sporti teete või millist tööd teete? Olete ülekaaluline või mitte? jne., jne.