Seljavalu 27.10.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere
olen 26. a noormees ja mulle teeb natuke muret valu, mis jääb kuskile nimmelülide kõrgusele vasaku puusaluu kohale. Liikudes-sportides ei ole valu eriti üldse tunda, kuid just mingis asendis istudes või vaikselt olles annab tunda. Kõige rohkem on aga valu tunda peale mõningast istumist kehaasendit muutes või keha ette-taha kallutades. Valu tekkis järsku ja on kestnud ca. 2 nädalat, mõni päev on seda tunda rohkem, mõni päev vähem. Mingit traumat pole olnud ja ka varem pole sellist valu olnud. Ka neerudega pole probleeme olnud ja muu tervise üle ei kurda. Töö on rohkem istuv. Kas on tõsisemat probleemi kartes põhjust arsti poole kiirustada või viitab see rohkem närvivalule, millega lihtsalt oodata? Olemist see valu väga ei sega.
Tänud ette!

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Kui valu kuu aja jooksul ei möödu, siis pöörduge arsti poole.