zoton fastab 30g 13.12.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Eestis vist seda ravimit ei ole, mis oleks analoog?

Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See sisaldab lansoprasooli. Ravimiregistris on Lanzostad ja Lanzul sama toimeainega, viimane on olnud ka müügil.
Info leiate:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=772

Hetkel ei ole üheski apteegis mis on www.raviminfo.ee andmebaasis ega ka suuremate hulgimüüjate ladudes. Selgitust peaks küsima tootjalt (KRKA). Meil oli viimati aasta tagasi. Siis telliti 1 originaal ühele inimesele. Imselt on madal nõudlus üks müügilt puudumise põhjus.

Kalle Kurvits