antidepressant 11.12.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

kui võtan antidepressante,kas siis võib ka vitamiine lisaks tarvitada?Kasutan Cipralexi.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Juhend (paluks ka ise see ravimikarbi seest välja võtta ja lugeda, on eesti keeles) ütleb:
Palun informeerige oma arsti sellest, kui te kasutate või olete viimase 14 päeva jooksul kasutanud teisi ravimeid (sealhulgas neid, mida saab osta ilma retseptita).

Vitamiinid ei tundu ohtlikud olevat, aga parem teha nii nagu juhend ütleb.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits