Vitamiinid 11.01.17 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere. Välismaistel veebilehtedel kiidetakse väga Solgari brändi vitamiini rasedatele: http://www.okokaubamaja.ee/et/a/rasedate-multivitamiin-prenatal-nutrients-solgar-20-tabl .
Mida teie selle kohta ütlete? Kas võiks võtta raseduse algusest peale?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, rasedatele möeldud vitamiine on töesti palju, need on ûsna sarnased vajalike vitamiinide osas. Kui valida, siis parimad on ikkagi biotooted. Kui toitute mitmekûlgselt, siis piisab vitamine vôtta raseduse algul ûhe kuurina ja teise karbitáie raseduse teises pooles. Dr Kadastik