Figura tee ja PharmaNordi toidulisandBio-Fiber ras 02.03.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Lp Dr Galina Litter,
Mul on käimas raseduse 27 ndl ja olenemata õigest toitumisest olen kimpus süveneva kõhukinnisusega. Et see on minu organismi n.ö. eripära ka rase olemata, siis varem tarvitasin aeg ajalt Figura teed ja Bio-Fiber (taimsed kiudained) toidulisandit. Tahangi küsida, kas raseduse ajal võib neid kahte kombineerides oma olukorda kergendada? Kas see on lapsele täiesti ohutu?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Hiljuti vastasin ühele rasedale hästi pikalt samal teemal, palun lugege.
Apteegi käsimüügiravimite osas konsulteerige apteekriga.
Vastuvõtul on mul palju materjale toitumise kohta.
Võite lugeda raamatut "Haiguspuhune toitumine". Tellimine 6272105.
Naistearst G.Litter