Tere 11.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kasutan beebibille Logest (juba 2 a). Siiamaani on päevad regulaarselt reedeti hakanud. Sel kuul aga alles päev hiljem (laupäeval) ja vereeritus oli minimaalne ja vägagi pruunikas. Pärast päevi oli iga päev paha olla ja iiveldus... Kõige murelikumaks teeb mind see, et alakõhus on kerged torkivad valud (mis mõjuvad natuke ka seljale). Ka vahekorras olles kui partner suguti sügavale lükkab siis on õrnalt valus. Kas rasedus või mõni suguhaigus?
Ette tänades, Kertu

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

See et teil menses algas 1 päev hiljem küll ei peaks midagi lahti olema. Kindluse mõttes soovitaks teha rasedustest kui kahtlete raseduses. Valude osas peaksite pöörduma arsti poole, et saaks võtta analüüsid.Dr.Kadastik