Müoom ja rasedus 08.10.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Mul on emakas müoom aga nüüd olen rase. Tahan rasedust katkestada aga kas peale abodi on veel mõni võimalus kuidas rasetust katkestada,et müoomi vähem ärritada ,mingit tabletid näiteks. Rasedus on kestnud 2-3 nädalat.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Võimalik on ka medikamentoosne abort. Selleks peate pöörduma günekoloogi poole. Dr kadastik