rasestumise võimalikkus ilma vahekorrata 09.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Lp. Galina Litter!
Minul on järgmine kysimus: kui suur on tõenäosus rasestuda, kui tegelikku vahekorda ei toimunud? Partner lykkas vaid sõrmed tuppe. Olen mures, kuna on võimalik, et mu partneri käed oli koos mitte kyll spermaga, aga enne vahekorda peenisest erituva vedelikuga. Seemepurset ega vahekorda ei toimunud. Igaks juhuks võtsin Levonelle nimelist "hädatabletti", seda kyll ca 36 h hiljem.

Ette tänades
Kristi

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kristi!
Välistada rasestumise võimalust ei saa, kuid see võimalus on minimaalne.
Kui võtsite veel hädaabi pilli, siis võiksite rahulikult magada ja oodata uut menstruatsiooni. Vaid peale seda on tegelik kindlustunne.
Õppige olukorrast, kasutage kindlaid soovimatust rasedusest hoidumise vahendeid.
Naistearst Galina Litter