Naistearstid 21.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Meil on väike mure. Nimelt on naine 7. nädalat rase ja oma günekoloogi suhtumine ei ole kaugeltki hoolitsev ja vastutulelik. Seetõttu sooviksin Teilt küsida, ehk oskate soovitada mõnda head arsti, kelle vastuvõtule minna? Sooviksime, et kõik laabuks hästi ja sünniks terve laps. Kuna on ka mõningasi probleeme raseduse senisel käigul.
Ette tänades,
Andres

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Andres!
Teie kirjast ei selgu, kus (linnas) on Teie elukoht.
Arsti võite ise valida.
Sageli hea arst patsiendi ja teise arsti arvates on erinev.
Soovitan Teie abikaasal mulle helistada tööpäeviti 14-15 6014331 ja leiame sobiva arsti.
Kui elate Tallinnas, soovitan dr.Vinkel Nõmme Erahaiglast.
Naistearst G.Litter