Cbd õli 10.07.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Selline küsimus tekkis, et kuna tarvitan ärevuse vastu antidepressante siis kas nendega koos võib tarvitada cbd sisaldavaid tooteid (õlisid nt)? Kuna cbd mõjub samuti ärevust ja stressi maandavalt siis tekkis kahtlus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tabletid-õlid on abivahend. Põhivahend on harjutused: kehalised harjutused ja psühhoregulatsioon - selle kaudu pingete maandamine, rahunemine, liikumine nö nirvaana suunal.
Terves kehas terve psüühika! Seega trenn, harjutamine.
Sobilik töö- ja puhkerežiim. Une arvelt ei võta.
vt varasemaid, leia endale sobilikud ideed, harjutused.
Tabletid on 1/10, harjutused, eluviis - 9/10!
Arst annab juhiseid, terveks teeb igaüks end ikkagi ise.
Teen Enneti palvet aastakümneid iga päev, toimib! Aga teie tegemisi ma teha ei saa.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Enne t