tänu 07.11.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

see kord ma lihtsald tahtsin teid tänada. Suur tänu et te olemas olete! Teie olete kindlasti omas elus õiged kohta leidnud, elukutse suhtes. Teie positiivsed soovitused on väga olulised . Mina gi sain teie käest sooja sõnumi, sain targemaks, aitäh. Poleks kunagi elus oskaks arvata ,et mull juhtub elus vajadus psühhiaatri- arsti .......aga juhtus.Üritan edaspidi olla positiivne , nagu teie. Ja veel kord - super et selline portaal on olemas.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kaks küünalt!
Kui ühe küünlaga annate tuld ka teisele, siis on kaks küünlaleeki, kaks valgust, kaks soojust.
Andke Teiegi, südamest oma südameküünla leeki.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet