Südamekontrolli vastused 19.07.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Paluks teie arvamust antud südameuuringute tulemustele.
Tulemused on lisatud manusesse.

Kuna neid referentsväärtusi ehhokardigraafial on internetis väga erinevaid, siis küsin üle ka lisaarvamuse.

Hetkel aeg-ajalt on tunda pisteid,vahelööke südames.
Vererõhk on hommikuti 120-130/85 kandis.
Õhtuti 135-140/85-90.
Lisatud ka holteri tulemused

Parimat

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saanud faili avada. Kõige õigem on, et patsiendiga tegelevad arstid tõlendavad ja selgitavad tehtud uurinute tulemused. Igasugused kõrvalised arvamused ilma kogu infota on pigem halb patsiendile. Vabandan. Saan soovitada head koostööd oma arstidega.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi