Mälu probleemid 20.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Ei teagi, kelle käest küsida.
Probleem selles, et viimasel ajal, nii kuu-paari jooksul on mälu kohutavalt halvenenud. Kõikvõimalikud asjad lähevad pidevalt meelest ära, kohati ei mäleta esmaspäeval peaaegu mitte midagi, kuhu mingid projektid reedel seisma jäid.
Mis sellist asja põhjustada võiks? Kust abi otsida?
Kas probleem võiks olla ka näiteks sellest tingitud, et uneaeg on lühike?
Ärkan hommikuti alati hiljemalt 09:00, sõltumata millal õhtul magama lähen ja siis käin uimasena terve päeva ringi.

Rein

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Rein
Teie murest lugedes kahtlustan selle taga depressiooni unehäirete ja mälu käepärasushäiretega. Seisundi põhjuseks võib olla omakorda tööalane stress, aja ebaotstarbekas kulutamine jne jne.
Soovitan nõu pidada psühhiaatri ja neuroloogiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi