Õla- ja käe valu 19.11.12 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on paremas käes vahelduvalt valud. Ei saa kätt liigutada nii nagu vasakut kätt, sest siis tekib kohe meeletu valu käe ülaosas. Kui probleem algas oli ka parem pool näost paistes. Selle paistetuse sain enam vähem alla, kuid nüüd on käsi paistes ja on nõrk ja valutab.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Saan soovitada vaid ravi jätkamist- taastusravi, tablettravi valu ja põletikuvataste ja lihaspinget alandavate ravimitega. Aega läheb, mõnest nädalast mõne kuuni. Ohumärgiks oleks püsiv valu, surisemistunne ja nõrkus käes, saan aru, et sellist leidu pole. Kui rakendatud ravi ei taha kuidagi aidata või tekivad ohumärgid, siis tuelks Teid edasi uurida ja konsulteerida neurokirurgiga.
Seniks aga vastupidamist ravi jätkamisel.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi