veenilaiendid 07.12.01 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Kas Eestis tehakse ka haigekassa kulul suhteliselt väikeste veenilaiendite ravi nn süstimise teel.Kui jah, siis kuhu tuleb pöörduda.

Kas olete kursis erakliinikutes n. Medisfäär sellise ravivõtte kasutamise turvalisusega.

Mida võiks lisaks tugisukkadele kasutada,kui ühes kohas on veenid eriti väljas.Ette tänades

Lii

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud Lii.

Soovitan antud küsimusega pöörduda veresoontekirurgi poole.

Lugupidamisega,

dr Eero Merilind

perearst.