Saatelehe kestvus 17.08.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Soovin teada kui kaua kehtib saateleht.Võtsin aprilli lõpus saatelehe, kuid miskipärast ei pannud arsti juurde aega kirja.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et sellist kehtivusaega pole üheselt paika pandud. Korduvsaatekiri antakse tavaliselt välja aastase kehtivusega, ühekordne aga eesmärgiga, et patsient saaks kohe minna kolleegi konsultatsioonile. Kui see mingil põhjusel on ära jäänud kuid probleem püsib siis peaks saatekiri ikka kehtima küll.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi