STRESS 14.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen õpetaja ja tunnen, et enam ei jaksa. Pidevad probleemid nii kodus (oma lastega, mehega) kui ka tööl. Pidev väsimus ja unevajadus.
Tuleb koolivaheaeg ja tahaks minna kuhugi sanatooriumisse kus tehakse kompleks uurimus minu tervisliku seisundi kohta (mitte ainult protseduure). Sanatooriumide valik on suur. Palun soovitage, kuhu võiks minna, et teada saada oma südame, jne. olukorda.
Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Perearstina soovitan külastada perearsti, kes vaatab Teid põhjalikul läbi, teeb põhilised testid ja vajadusel peab nõu teiste tohtritega.
Muuseas pakuvad paljud sanatooriumid ka esmaseid uuringuvõimalusi, kuid need juba maksavad huvilisele endale.
Jagan Teie plaani lasta jalga oma igapäevasest rutiinist ja tegeleda iseendaga. Kas või 5 päeva meelepärases sanatooriumisja kõik on märksa parem. Hinnalt on need keskmise eestlase rahakotile ka täiesti vastuvõetavad.
Head tervist soovides Madis Veskimägi