Väsimus ja uni 03.06.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Pöördun Teie poole, et saada vastust küsimusele, et mis aine (või vitamiini) puudusest tekib alaline väsimus? Magan normaalselt (8 tundi), töö ei ole kah teab, mis konti murdev, aga kogu aeg on meeletu väsimus ja unisus peal. Millise arsti poole peaksin pöörduma välja selgitamaks oma uimasust? Oma perearsti ei usalda - sest ta on korduvalt pannud valediagnoose (mitte mulle, aga küll mu lähedastele).

Vastust ootama jäädes ja tervist soovides
mammu

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud mammu

Meditsiin - see põhineb usaldusel. Soovitan pöörduda arsti poole, keda
usaldate ning rääkida oma murest + vajadusel võiks ära teha lihtsamad
analüüsid - kliinilise vere, uriini jt. muude haiguste välistamiseks.
Momendil otsest vastust ütelda on raske.

Lugupidamisega,
dr. Eero Merilind
perearst