Tihedad peavalud 23.10.16 / Peavalu

Külastaja küsib:

Viimasel kuul tekkisid peavalud oimukohtades. Valu on terav ja läbilõikav. Silme ees läheb mustaks ja kaob keskendumisvõime. Viimasel ajal olen märkanud, et keskendumise korral hakkab pea valutama.
Suurte füüsiliste koormuste korral pistab südame piirkonnas, et ei saa korralikult sisse hingata. Võib-olla on see kuidagi seotud peavaludega?

Arst vastas:

Mark Braschinsky

dr Mark Braschinsky

Neuroloog

Tere,
otsest seost muude kirjelödatud kaebustega selle kirjelduse alusel ei kahtlustaks. Kuid kui peavalu on järsku ja hüppeliselt muutunud igapäevaseks ning jäi sellisena püsima nii pikaks perioodiks, siis tuleb esimesel võimalusel pöörduda arstlikule konsultatsioonile, kus lege artis peaks andma hinnangut täiendavate uuringute kiiremaks võimalikuks korraldamiseks!
Lugupidamisega
M. Braschinsky