Peas surve tunne 05.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peaga.
Tere olen 20aastane neiu mul kuu aega juba survetunne ja pinge peas. Ja kuumahood tulevad näkku. See ei saa olla kevadväsimus ,tunneksin ära selle.
Millega võib tegu olla?
Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on kroonilisest ärevusseisundist tingitud närvisüsteemi regulatsioonihäire, asja selgitamiseks ja vajadusel ravi määramiseks on vajalik neuroloogiline konsultatsioon.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika