Pea kuumab 15.03.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline. Juba 5päeva magada ei saa. Öösel pea nagu kuumab otsas ja nii ebameeldiv kuum tunne on. Kui teki alt välja tulen siis on külmavärinad. Ja terve öö on peas see kuuma tunne. Pea surub ja seestpoolt nagu põleb kuumab. Lugupidamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Surve ja kuumatunne peas on tihti seoses kroonilise ärevusega. Siiski võiks külastada perearsti et teha vereanalüüsid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika