pidev peavalu ja surumine peas igas piirkonnas 16.05.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul 3 nädalat pea juba valutanud.hommikul t6ustes on okei,aga päeva jooksul läheb nii valusaks.pole nagu tavaline pea valu.yks 6htu käisid nagu paugud v6i raksud pea laes ja kuklas nagu oleks midagi l6hkenud. Ja k6ik tuksus ja pea käis ringi.peale seda nädal aega oli selline r6huv tunne igal pool.pidin kogu aeg pea kuklasse ajama v6i liigutama,kui hoog peale tuli.selline tunne täpselt nagu aju t6mbaks peas krampi ja plahvatab kohe.väga ebameeldiv tunne. Samal ajal lööb paremasse k6rva valu ja silma all p6skoopad valutavad.ja l6ua liite kohad annavad ka tunda. Terve pea ringkond sellest valutab. Aga see see surve jätkunud nii 3 nädalat.natuke tuult pähe saan, siis läheb kohe hullemaks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kaelalihaste pingeseisundist tuleneva kuklanärvide ärritusega. Aidata võib massaaz, aga sageli on vaja pikemat ravikuuri ravimitega. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos