Pea surve tunne 21.09.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pea nagu surve tunne lint nagu ümber ja vahel ühelpool pead siis teisel ja igapäev nüüd häiriv juba aga ei valuta algul arst arvas nohust andis tunda küll kui ärkasin hommikul ja nina kinni ja lasin spreid ja läks pea selgemaks aga nüüd nohu pole ja ikka veel ja paar nädalat tagasi oli lõaluuka valulik süües ja suud avades aga nüüd enam pole

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Surve peas on seoses kaelalihaste pingega. Tavalisellt aitab massaazikuur kaelale.

Dr. Pajos
Neurodiagnostika.