Peavalu pärast pea ära löömist 12.08.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere hea doktor!
Soovisin küsida Teie käest järgmist;
3-ndal aprillil, 2012 kui olin Soomes õel külas, minnes autosse lõin ära oma pea kuklaosaga vastu auto ülemist äärt. Löök oli lagipähe nii tugev, et võttis suure auto kõikuma. Peale seda tundsin mõned päevad pearinglust, pisut uimasust. Pea valutab aga vahelduva eduga siiamaani, selline tunne on peas, nagu kannaks "mütsi". Vahepeal on valud ka kõrvapoolses ülaosas. Möödunud on juba 4 kuud, kuid arstile pole ma läinud. Tahtsingi siit küsida, kas peaks minema või möödub see ükskord iseenesest?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Löök lagipähe voib pohjustada kaelavigastuse ja sealt lähtuva kuklanärvi valu. Soovitan teha kaelapildid ja minna neuroloogi vastuvotule.

Dr. Ain Pajos