Halb olla kogu aeg 04.11.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Halb enesetunne

Olen 35-aastane naine. Ja mure siis selline, et on väga halb enesetunne juba paar kuud. Nimelt esineb pearinglust, iiveldust ja nõrkust ja seda just püsti olles, pikali nagu parem. Olen ka depressioonis ja tarvitan Mirtazapini õhtul 30 mg, on ka unehäireid. Aga kõige rohkem häirib see pearinglus ja ebakindel olemine ja tasakaalutus ja nõrkus. Tehtud ka mingi uuring peast, oli ok, käidud ka kõrvaarstil, kirjutas Betaserci, rohkem ei öelnud midagi, ju siis korras. Aga ei saa aru, et see Betaserc aitaks. Äkki oskate Teie öelda, kuhu veel pöörduma peaks ja mida uurima? Sest see ebakindel olemine juba tõsiselt elu häiriv, ei julge enam väljaski käia.
Vastuse eest ette tänades.
Olen nüüd seesama, kes suvel Teile selle kirja kirjutas. Minu mure pole kusagile kadunud, vaid on veel hullemaks läinud. Nüüd juba ka kaela- ja kuklavalud, nägemine ähmane, esineb isegi topeltnägemist vahepeal. Püsti olla ei jaksa, on ka pearinglus, nõrkus, jalad ja käed surevad ära ja valutavad. Tõsine kartus sm-ees. Kuhu peaks oma murega pöörduma, et abi saada? Depressiooni nagu ei tunneta, teotahe on olemas, aga ei jaksa midagi teha.
Ette tänades vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti ei saa olukorda parandada kirja teel. tuleks tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591