Mures 18.10.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 31-aastane naine. Juba 4 kuud tunnen peas (rohkem pea esiküljes) tugevat survetunnet (nagu oleks mingi vajutuse all). Mõned päevad on surve nii tugev, et ei saa püstigi tõusta, mõni päev ei anna üldse tunda. Aegajalt iiveldab ja pea käib tihti ringi. Olen ravinud ärevushäireid ja arvan, et olen sellest üle saanud. Olen korduvalt käinud ka massaazis. Paremaks ei lähe. Peavalude all ma eriti ei ole kannatanud. Olen ka viimased paar kuud proovinud rasestuda, aga ei midagi. Kas tegu võib olla mõne kasvajaga või on surve peas tingitud pingetst kaelas. Tegelen 8 tundi päevas istuva tööga. Kuigi survetunne hakkas suvel puhkuse ajal.
Ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Surve peas on enamasti seotud ärevusseisundi ja kaela - ja skalbilihaste pingeseisundiga. Ilmselt on vajalik eriarsti konsultatsioon ja ravi.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591